Ercanlar Otomotiv Hakkında

Ercanlar Otomotiv Hakkında

Ercanlar Otomotiv Bir Bosch Car Servıce Girişimi olarak faaliyet hayatına başlayan Ercanlar Otomotiv geçmişi, Ankara Ulus – Ford Garage ile 1922’li yıllara dayanmaktadır. 1922 yılından itibaren başlayan hizmet hayatına hızlı bir giriş yapan firma, kısa süre içerisinde büyümeyi başarmıştır. Bu durum, yeni adımların atılması gerekliliğini beraberinde getirmiştir.

1949 yılında mevcut tesisin yetersiz gelmesi ve daha ferah ve modern bir tesis arayışına girilmesi ile birlikte Soğukkuyu Yeni Sanayi’de hizmetlerine devam eden firma, uzun yıllar burada faaliyet gösterdikten sonra tekrar bir dönüm noktasına gelmiştir.
Yeni dönüm noktası ile birlikte daha iyi, modern ve kaliteli hizmet sunma arzusu içerisinde bulunan firma 1965 yılında Büyük Sanayi’deki iki katlı binasına geçmiştir. Günümüzde hala söz konusu binada hizmetlerine devam eden firmanın bu denli kısa sürede sürekli artan bir başarı ivmesi kazanmasının nedeni ise, belirlediği hizmet etik ilkeleridir. Söz konusu ilkeler, aşağıda verildiği gibidir.
  • Güvenilirlik
Firmanın güvenilir yapısının en temel göstergesi, köklü geçmişidir. Bu denli hareketli, rekabet dolu bir firmada uzun yıllar boyunca hizmet sunmak, üstelik bu hizmetleri sürekli arta bir başarı ivmesi ile desteklemek, anca hizmet kalitesi ve güvenilirlik ile mümkündür.
  • Saygı
Ercanlar Otomotiv çalışanları, gerek teknik gerekse de yönetsel açıdan belirli eğitimlere tabi tutulmaktadır. Bunun temel nedeni, hem hizmet kalitesinde hem de iletişim kalitesine beklenen başarıyı elde etmektir. Bu başarının en somut örneği ise saygıdır.
  • Sorumluluk
Mevcut hizmetlerinin tamamını sorumluluk bilinci çerçevesinde icra eden firma, zaman konusunda oldukça titizdir. Sorumluluk bilinci sayesinde hizmetlerin en kısa sürede, en yüksek kalitede sunulduğunu ve böylelikle olası mağduriyetlerin giderildiğini söylemek mümkündür.
  • Şeffaflık
Sunduğu hizmetlerin tamamının kalitesine güvenen firmamız, şeffaf olmayı ilke edinmiştir. Bu çerçevede attığımız adımların, kullandığımız yedek parçaların tamamının müşteriye bildirildiğini söylemek mümkündür.
  • Çevreye Duyarlı
Ercanlar Otomotiv bünyesinde sunulan hizmetlerde herhangi bir şekilde doğaya zarar verilmediği, aksine doğa dostu çalışma koşulları ile doğanın güvence altına alındığını söylemek mümkündür.
  • İş Güvenliği
Müşterilerine verdiği önemi çalışma arkadaşlarına da evren firmamız için iş güvenliği son derece önemlidir. Yasal gereklilik çerçevesinde bu hususta gerekli olan önlemlerin tamamının alındığını söylemek mümkündür.